» Archiwum Młodzież
  » Archiwum Newsów

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Grom Witków Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal II Świdnica Unia Złoty Stok
LKS Gola Świdnicka Zdrój Jedlina Zdrój Zamek Kamieniec Ząbkowicki Skalnik Czarny Bór Victoria Świebodzice Victoria Tuszyn
    Znamy termin zaległego meczu mateusz123

Seniorzy
W najbliższą środę tj. 1.06 o godzinie 18:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się zaległy mecz z soboty seniorów w Klasie Okręgowej. Rywalem bystrzyczan będzie Skalnik Czarny Bór.

Przypominamy, że pierwotnie mecz nie odbył się z powodu ulewy nad Bystrzycą.

Dodano: dnia 30.05.2016 10:58 0 Komentarzy

Wygrana i awans do Okręgówki ! Kubaa8

Juniorzy
Swój ostatni mecz w sezonie rozegrali juniorzy, którzy mierzyli się na własnym boisku z Łomniczanką Starą Łomnicą. W pierwszej połowie mogliśmy wyjść na prowadzenie, lecz brakowało skuteczności. Dopiero w drugiej połowie wynik otworzył Daszkiewicz, wtedy wszystko się ruszyło i po zaledwie trzech minutach wynik podwyższył Janas. I gdy już się wydawało, że nic się nie wydarzy do końca spotkania, rywale parę minut przed końcem strzelili bramkę, lecz brakło im czasu na dalsze odrabianie strat. Sezon 2015/2016 był dobry dla naszej drużyny, wywalczyli mistrzostwo w swojej grupie a co za tym idzie awans do Klasy Okręgowej.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Łomniczanka Stara Łomnica 2:1 (0:0)

Strzelcy bramek:
Daszkiewicz, Janas.
Sklad: Petrus - Muszyński, Paukszteło, Dereń, Kozieł - Bodzioch, Kulawik, Wojtyła, Janas - Strutyński, Wichrowski.
Na zmiany wchodzili: Forkasiewicz, Daszkiewicz, Seredyniecki.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela końcowa Klasy Terenowej Juniorów

Dodano: dnia 29.05.2016 10:49 0 Komentarzy

Odwołany mecz seniorów Kubaa8

Seniorzy
Mecz seniorów z Skalnikiem Czarny Bór został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższym możliwym terminie, czyli najprawdopodobniej w środę.

O dokładnej dacie oraz godzinie spotkanie będziemy informować na bieżąco.

Dodano: dnia 28.05.2016 18:31 0 Komentarzy

Pogrom na zakończenie pachwina

Młodzież
Popisowy mecz zagrali dziś podopieczni Michała Grudnia i pokonali u siebie Kryształ Stronie Śląskie, aż 7:1. Bramki sypały się już od pierwszych minut, przeciwnik nie istniał na naszym boisku. Dzięki tej  wygranej nasi młodzieżowcy kończą sezon wiosenny na 4 pozycji w tabeli. W swoim pożegnalnym meczu jedną z bramek zdobył nasz napastnik Alan Pachowicz, który odchodzi do AP Orzeł Ząbkowice.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 7:1

Strzelcy bramek: Bartłomiej Gacek (dwie), Eryk Jaśkowiak, Maciek Szczepański, Jakub Mulski, Michał Zając, Alan Pachowicz.
Polonia Bystrzyca Kłodzka: Maciej Szczepański - Alan Pachowicz, Bartłomiej Gacek, Przemysław Zaborowski, Jakub Mulski, Tomasz Łaptuch, Eryk Jaśkowiak, Adrian Bronowicki, Michał Zając.
Na zmiany wchodzili: Łukasz Skowroński, Marcel Mulski.

Dodano: dnia 28.05.2016 13:46 0 Komentarzy

Trzeci mecz o życie tym razem w Bystrzycy mateusz123

Zapowiedz
Tak jak w tytule jutro seniorzy w meczu o przetrwanie w Klasie Okręgowej podejmować będą na własnym stadionie zespół Skalnika Czarny Bór. Rywale wczoraj sprawili niespodziankę pokonując 3:1 Nysę Kłodzko, my zaś po zaciętym meczu pokonaliśmy rezerwy Polonii Stali Świdnica. Między obiema drużynami tylko jeden punkt różnicy na korzyść jutrzejszego rywala. O tym, że ten mecz Polonia musi wygrać chyba powtarzać nie musimy, każdy inny rezultat oznacza praktycznie spadek.

Początek spotkania w sobotę 28.05  o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Dodano: dnia 27.05.2016 20:11 0 Komentarzy

Przypieczętować mistrzostwo Kubaa8

Zapowiedz
Już w tą sobotę tj.28.05 swój ostatni mecz w tym sezonie rozegrają juniorzy. Ich rywalem będzie Łomniczanka Stara Łomnica.

Mecz odbędzie się na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej o godzinie 13:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !

Dodano: dnia 27.05.2016 08:46 0 Komentarzy

Orliki do Kudowy Zdrój pachwina

Zapowiedz
Nasi najmłodsi w niedzielę 29.05. zagrają na wyjeździe w Kudowie Zdr. Orliki powalczą o punkty z Włókniarzem. Nasz rywal zajmuje 4 pozycję  w tabeli, więc będzie to szansa dla naszej drużyny aby ulokować się przed rywalem. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania  i życzymy powodzenia.

Początek spotkania godz. 11.00.

Dodano: dnia 27.05.2016 06:41 0 Komentarzy

Ostatni mecz u siebie pachwina

Zapowiedz
Już w sobotę młodzicy zagrają swój ostatni mecz tej rundy. U siebie drużyna Michała Grudnia powalczy o punkty z Kryształem. Jeżeli nasi chłopcy wygrają ten mecz zajmą czwartą pozycję w tabeli. Warto dodać, że swój ostatni mecz dla Trójkolorowych zagra nasz napastnik Alan Pachowicz. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za chłopców.

Początek spotkania godz. 11.00 Stadion Bystrzyca Kłodzka.

Dodano: dnia 27.05.2016 06:30 0 Komentarzy

Odrobili straty i wygrali! damian2608

Seniorzy
W dzisiejszym meczu seniorzy Polonii wygrywają w Świdnicy z rezerwami Polonii/Stali Świdnica 2:1. W pierwszej połowie to gospodarze przeważali na boisku, mając w składzie trzech zawodników z pierwszej drużyny. Nasza drużyna miała sytuacje, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Do przerwy przegrywamy 1:0. W drugiej połowie Polonia zagrała dużo lepiej, czego efektem były dwie bramki, pierwsza autorstwa Patryka Ćwichonia, druga Radosława Macury.

Pozostaje pogratulować drużynie i walczyć dalej. Już w sobotę mecz z sąsiadującym w tabeli Skalnikiem. Początek o godzinie 17:00. Zapraszamy!

POLONIA/STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:2 (1:0)

Bramki: Patryk Ćwichoń 55' oraz Radosław Macura 79'.
Skład Polonii: Świszcz - Duplaga, Zaleski, Mikołajczyk, Krystian Pasternak, Mateusz Grudzień, Michał Grudzień, Ćwichoń, Daniel Pasternak, Salitra, Macura.
Zmiany: Woźniak za Duplagę (55'), Wizimirski za Salitrę (68'), Wojtyła za Macurę (90').
Na ławce pozostali: Kulawik, Paukszteło.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po XXVII Kolejce Klasy Okręgowej Seniorów

Dodano: dnia 26.05.2016 21:34 1 Komentarzy

Kolejny mecz o 6 punktów mateusz123

Zapowiedz
Kolejny bardzo ważny, a zarazem bardzo ciężki mecz czeka podopiecznych Zbigniewa Mikundy. Rywalem bystrzyczan będą rezerwy III-ligowej Polonii Stali Świdnica. Rywale w tej rundzie zdobyli zaledwie jeden punkt, lecz to nie oznacza, że przed nami łatwy mecz. Jeśli chcemy się utrzymać w Klasie Okręgowej musimy z Świdnicy przywieźć 3 punkty.

Początek spotkania w czwartek 26.05 tj. Boże Ciało o godzinie 17:00 na stadionie w Świdnicy.

Dodano: dnia 25.05.2016 18:34 0 Komentarzy

Młodzicy wygrywają w międzylesiu pachwina

Młodzież
Podopieczni Michała Grudnia wygrywają na wyjeździe i pokonuję Orle Międzylesie 4:1. Nasi młodzieżowcy od pierwszych minut prowadzili w grze, jednak przyznać trzeba i pochwalić drużynę Orle za walkę i dobrą obronę. W pierwszym kwartale rywal zremisował na 1:1 i nasi chłopcy musieli się trochę natrudzić, żeby wygrać to spotkanie.

Strzelcy bramek: Alan Pachowicz (trzy), Przemek Zaborowski.

Orle Międzylesie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:4

Skład:  Maciej Szczepański - Alan Pachowicz, Przemek Zaborowski, Michał Zając, Jakub Mulski, Adrian Bronowicki, Tomasz Łaptuch, Bartłomiej Gacek.

Dodano: dnia 23.05.2016 14:33 0 Komentarzy