Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Pogrom z koszmarną kontuzją w tle mateusz123

Seniorzy
Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli nasi seniorzy, którzy tym razem pokonali beniaminka z Tłumaczowa 10:0. Do przerwy bystrzyczanie wygrywali 4:0. Dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony gry bezmyślny faul obrońcy gości w skutek którego koszmarnie wyglądającej kontuzji doznaje nasz najlepszy napastnik Sławomir Marszałek. Nieoficjalnie - złamane dwie kości i na pewno bardzo długi rozbrat z piłką. Sławek karetką zostaje zabrany do szpitala, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Miejmy nadzieję, że ta sytuacja czegoś nauczy wszystkich grających w tych rozgrywkach, że walka walką ale zdrowie jest najważniejsze. W drugiej części gry bystrzyczanie dorzucili jeszcze sześć bramek odnosząc okazałe zwycięstwo. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 17.09.2017 21:06 0 Komentarzy Czytaj więcej

Zapowiedź weekendowych meczy Kubaa8

Zapowiedz
Kolejne emocje czekają nas w najbliższych dniach. Jako pierwsi na murawę już dzisiaj wybiegną orlicy, którzy zmierzą się na własnym boisku z drużyną Pogoni Duszniki Zdrój, początek tego spotkania już o godzinie 17:00!  W sobotę podopieczni Daniela Pasternaka zawalczą o kolejne punkty w tym sezonie, a udadzą się oni do Kudowy Zdrój aby podjąć miejscowy Włókniarz, początek spotkania o 11:00. Na sam koniec weekendu zapraszamy na mecz seniorów, którzy w niedziele zmierzą się z beniaminkiem tych rozgrywek, Granicą Tłumaczów. Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowany na godzinę 16:00. Mecz trampkarzy z Orlętami Krosnowice, został przełożony na 19.09 tj. wtorek, na godzinę 16:30.

Dodano: dnia 15.09.2017 15:18 0 Komentarzy

Hutnik rozbity! Kubaa8

Seniorzy
Kolejne trzy punkty na swoim koncie mogą zapisać seniorzy, wygrali oni bowiem bardzo wysoko z Hutnikiem Szczytna, bo aż 0:9! Mimo dość okrojonej kadry na to spotkanie nasi zawodnicy wygrali ten mecz. Strzelanie zaczęło się już w 8 minucie , gdy Sławek Marszałek skierował piłkę do siatki, minutę później było już 0:2, po raz drugi na listę wpisał się Marszałek. Kolejne bramki to była kwestia czasu, goście mieli swoje sytuacje lecz bardzo dobrze pomiędzy słupkami spisywał się Marcin Włodarczyk. Kolejne spotkanie rozegramy z beniaminkiem z Tłumaczowa, do tego spotkania podejdziemy w roli gospodarza. Początek meczu o godzinie 16:00, już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz!

Treningi seniorów odbędą się w środę i piątek o godzinie 18:00 na stadionie. Skład,strzelcy oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 11.09.2017 18:39 0 Komentarzy Czytaj więcej

Pechowy weekend młodzieży Kubaa8

Młodzież
Młodzicy niezbyt udanie zaczęli swoje zmagania w Klasie Terenowej. Ulegli oni bowiem w Ścinawce Dolnej 1:2, z miejscową Tęczą. Nasza drużyna jako pierwsza wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu, w 48 minucie bramkę dla naszej drużyny strzelił Casper Koch, lecz gospodarze szybko odpowiedzieli bo już minutę później wynik był remisowy. W ostatnich minutach spotkania gospodarze strzelili drugą bramkę i zainkasowali komplet punktów. Swój mecz przegrali również trampkarze, tym razem musieli uznać wyższość AP Dzieci Śląska, mecz zakończył sie wynikiem 2:5. W tym spotkaniu po raz kolejny było widać różnicę fizyczną pomiędzy naszymi zawodnikami a rywalami.

Strzelcy oraz skład po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 11.09.2017 18:27 0 Komentarzy Czytaj więcej

Wygrana na inauguracje Kubaa8

Młodzież
Swoje pierwsze ligowe zwycięstwo odnieśli orlicy, którzy pokonali aż 0:11! a wyższość naszych chłopców musiała uznać drużyna Sparty Stary Waliszów. Bardzo cieszy wysoka skuteczność naszych piłkarzy, którzy po raz kolejny wygrywają bardzo wysoko swoje spotkanie. Następne spotkanie podopieczni Daniela Pasternaka rozegrają 15 września, a podejmować będą u siebie Pogoń Duszniki Zdrój.

Skład oraz strzelcy po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 05.09.2017 20:26 0 Komentarzy Czytaj więcej

Porażka na inauguracje Kubaa8

Młodzież
Niestety od bardzo wysokiej przegranej zaczęli sezon podopieczni Pawła Mateckiego. Przegrali oni bowiem ze Śnieżnikiem Domaszków aż 1:10. Zespół z Domaszkowa od samego początku przeważał na boisku, i mimo, że naszym zawodnikom nie brakowało woli walki, to jednak różnica fizyczna była bardzo widoczna na boisku. Nasi trampkarze są jedną z najmłodszych drużyn w stawce. Honorową bramkę dla Polonii strzelił Tomasz Łaptuch, który to po rajdzie przez połowę boiska skierował piłkę do bramki. Kolejny mecz trampkarze rozegrają już w tą sobotę o godzinie 11:00, a rywalem Polonistów będzie Akademia Piłkarska Dzieci Śląska Wojbórz. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Dodano: dnia 05.09.2017 20:08 0 Komentarzy Czytaj więcej

Kolejna wygrana seniorów Kubaa8

Seniorzy
Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy, tym razem pokonali oni drużynę LKS-u Bierkowice aż 8:0! Nasz zespół od samego początku był lepszy w tym meczu, pierwsza bramka padła dość szybko bo już w 15 minucie Jarosław Macura po solowej akcji skierował futbolówkę do siatki rywali. Kolejne bramki to była kwestia czasu, z minuty na minute gościom coraz bardziej wdawały się trudy tego spotkania. Kolejny mecz rozegramy w Szczytnej z miejscowym Hutnikiem, w tamtym sezonie pokonaliśmy drużynę Hutnika 2:5, miejmy nadzieję, że i w tej rundzie zdołamy powtórzyć wynik z wiosny.

Następny trening seniorów odbędzie się o godzinie 18:00 na stadionie. Skład,strzelcy oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 05.09.2017 19:51 0 Komentarzy Czytaj więcej

Seniorzy w roli gospodarza Kubaa8

Zapowiedz
Już jutro kolejny mecz ligowy rozegrają nasi seniorzy. Przeciwnikiem będzie zespół LKS Bierkowice. Po 2 kolejkach plasujemy się na pozycji lidera z 6 punktami oraz bilansem bramek 12-2 natomiast zespół z Bierkowic zdobył jeden punkt tydzień temu remisując u siebie 3:3 z Sudetami Międzylesie. Cel jest jeden, wygrać mecz. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w sobotę 2.09 na godzinę 17:00 na stadion w Bystrzycy Kłodzkiej. Prosimy się ciepło ubrać oraz zabrać parasole bo pogoda ma nie rozpieszczać!

Zbiórka zawodników o godzinie 16:00.

Dodano: dnia 01.09.2017 18:08 0 Komentarzy

Nabór do grup młodzieżowych Kubaa8

Młodzież
Klub Sportowy "Polonia" Bystrzyca Kłodzka ogłasza nabór dzieci do grup młodzieżowych (rocznikowo 2004-2008). Osoby zainteresowane zapisaniem swojego dziecka do gry w naszym klubie proszone są o zgłoszenie sie do budynku klubowego przy ulicy Mickiewicza 14.

Dodano: dnia 29.08.2017 11:56 0 Komentarzy

Wyjazdowa wygrana Kubaa8

Seniorzy
Kolejne trzy punkty wywieźli z bardzo ciężkiego terenu nasi seniorzy, wygrali oni bowiem z Łomniczanką Stara Łomnica 1:5(1:2). Inicjatywę w tym meczu od początku przejął nasz zespół, mimo tego rywale mieli swoje sytuacje. Mecz otworzył się w 17 minucie za sprawą Sławka Marszałka, który skierował piłkę do bramki. Po około 20 minutach wynik podwyższył Daniel Pasternak. Gdy wydawało się do szatni zejdziemy z dwubramkową zaliczką, goście dali o sobie znać i strzelili bramkę kontaktową. W drugiej połowie to nasza drużyna wyglądała lepiej fizycznie od rywali, co przełożyło się na kolejne trzy bramki, które strzelali kolejno Daniel Pasternak (dwie) oraz Jarosław Macura. Po dwóch kolejkach plasujemy się na pozycji lidera z dorobkiem 6 punktów!

Treningi seniorów w tym tygodniu odbędą się w poniedziałek,wtorek oraz czwartek o godzinie 18:00 na stadionie. Kolejny mecz rozegramy na własnym boisku z LKS-em Bierkowice. Skład oraz strzelcy po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 27.08.2017 10:06 2 Komentarzy Czytaj więcej

Seniorzy
Seniorzy w bardzo efektowny sposób rozpoczęli rozgrywki A Klasy. Wygrali oni bowiem aż 7:1 z Odrodzonymi Szalejów Dolny, mimo tego, że to rywale już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie, nasza drużyna pokazała charakter i zdołała wygrać ten mecz. Trener naszej drużyny miał do dyspozycji aż 17 piłkarzy. Warto podkreślić, że drużyna z Szalejewa nie wykorzystała rzutu karnego, którego obronił nasz bramkarz Hubert Świszcz. Następny mecz rozegramy w pobliskiej Starej Łomnicy z miejscową Łomniczanką, rywal ten jest bardzo nie wygodny dla naszej drużyny i zawsze mecze dostarczają dużej ilości emocji.

Dodano: dnia 20.08.2017 22:21 0 Komentarzy Czytaj więcej