1 % podatku

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Ścinawka rozbita damian2608

SeniorzyW dzisiejszym meczu wygrywamy bardzo pewnie, bo aż 11:2 z Tęczą Ścinawka Dolna. Skutecznością błysnął Sławek Marszałek, który strzelił 5 bramek, a biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze, zdobył ich aż 9! Pozostałe bramki strzelali Radek Macura (dwie), Jarek Macura, Krystian Pasternak, Dawid Wizimirski, oraz Patryk Ćwichoń. Cieszy wysoka skuteczność naszych zawodników przed ostatnimi meczami z Domaszkowem, z którym walczymy o 3 miejsce na koniec sezonu oraz z drugim w tabeli Włókniarzem.

TĘCZA Ścinawka Dolna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka
Bramki: Sławek Marszałek (pięć), Radek Macura (dwie), Jarek Macura, Krystian Pasternak, Dawid Wizimirski, Patryk Ćwichoń.
Skład: Świszcz - Zaleski, Paukszteło, Wizimirski, K. Pasternak, Duplaga, Ćwichoń, J. Macura, D. Pasternak, Marszałek, R. Macura.

Dodano: dnia 11.06.2017 18:19 1 Komentarzy

Wygrana z Gorzanowem damian2608

SeniorzyW rozegranym 3 czerwca derbowym meczu z Zamkiem Gorzanów wygraliśmy pewnie 7:2. Cztery bramki zdobył Sławek Marszałek, a po jednej Bartek Zaleski, Dawid Duplaga oraz Patryk Ćwichoń. Można śmiało powiedzieć, że to najniższy wymiar kary, przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być dużo wyższy.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAMEK Gorzanów 7:2 (3:0)
Skład: Świszcz - Zaleski, Rogalski, Wizimirski, K. Pasternak, D. Pasternak, Ćwichoń, J.Macura, Kulawik, Marszałek.

Dodano: dnia 11.06.2017 18:14 1 Komentarzy

Porażka na zakończenie Kubaa8

Juniorzy
Swój ostatni mecz rozegrali juniorzy, którzy udali się do Złotego Stoku, aby zmierzyć się z miejscową Unią. Niestety odnieśli porażkę 1:0(0:0). Do Złotego Stoku udali się w bardzo okrojonym składzie, musieli zaczerpnąć dwóch graczy z drużyny młodzików, Jakuba Mulskiego oraz Tomasza Łaptucha, którzy spisali się bardzo dobrze w tym meczu. Mimo kilku dogodnych sytuacji, nasz zespół nie zdołał zdobyć ani jednej bramki. Warto podkreślić dobrą dyspozycję naszego bramkarza, bez którego wynik mógł być o wiele większy. Ostatecznie juniorzy zakończyli sezon na 3 miejscu z dorobkiem 39 punktów na swoim koncie, tracąc 21 punktów do lidera z Gorzanowa, który zgarnął komplet punktów z całego sezonu.

Skład, wyniki oraz tabela po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 11.06.2017 11:30 0 Komentarzy Czytaj więcej

Derbowo z Zamkiem Gorzanów! damian2608

Zapowiedz
Jak zawsze u siebie, tak samo w tym tygodniu, w sobotę, o godzinie 17:00 Polonia podejmie u siebie Zamek Gorzanów. Zarówno kibice jak i zawodnicy pamiętają jesienną porażkę aż 6:2 na wyjeździe. Liczymy na to, że uda się zrewanżować i zdobędziemy 3 punkty. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zbiórka zawodników o godzinie 16:00.

Dodano: dnia 02.06.2017 19:58 2 Komentarzy

"Kryształ" rozbity szczepcia

MłodzieżPrzedostatni mecz i kolejna wygrana z trudnym przeciwnikiem. W sobotę nasi chłopcy rozegrali mecz z drużyną Kryształ Stronie Śląskie. Rywale grali bardzo agresywnie jednak młodzicy mimo że grali cały mecz bez zmian nie dali się i pokazali kto jest lepszy. Po stracie pierwszej bramki szybko wzięli się do pracy i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 12:2.
A już w sobotę 10.06 rozegrają swój ostatni w tym sezonie mecz na wyjeździe z Zamkiem Gorzanów.

Skład: Kuros Robert, Marcel Mulski, Tomek Łaptuch, Sebastian Świesiulski, Jakub Mulski, Michał Zając, Skowroński Łukasz, Gacek Bartek i Maciek Szczepański

Strzelcy: Maciek Szczepański (siedem) Kuba Mulski (trzy) Bartek Gacek (jedna) i bramka samobójcza

Dodano: dnia 31.05.2017 18:05 0 Komentarzy

Kolejne zwycięstwa juniorów Kubaa8

Juniorzy
Swoje ostatnie dwa mecze wygrali juniorzy, którzy pokonali kolejno Włókniarza Kudowę Zdrój 2:4 (1:1) oraz CIS Brzeźnicę 10:0 (4:0). W pierwszym meczu czekał nas ciężki wyjazd do Kudowy Zdrój, w której miejscowy Włókniarz jest nieobliczalny w rundzie wiosennej. Na boisku było widać dużo walki, w pierwszej połowie obie drużyny grały na równym poziomie. W drugiej natomiast było widać znaczącą różnice na korzyść naszego zespołu. Mecz z Brzeźnicą był przeciwieństwem do meczu z Włókniarzem, drużyna CIS-u zgromadziła zaledwie 9 zawodników. To nasz zespół od początku przejął inicjatywę nad spotkaniem, goście w ciągu całego meczu oddali zaledwie jeden nie groźny strzał na naszą bramkę.

Następny mecz juniorzy rozegrają w sobotę tj. 03.06 o godzinie 14:00, na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Trening juniorów odbędzie się w środę o godzinie 17:00. Strzelcy, składy oraz wyniki pozostałych meczy po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 30.05.2017 16:55 2 Komentarzy Czytaj więcej

Remis w Międzylesiu damian2608

Seniorzy
Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 1:1, mimo że przegrywaliśmy od 70 minuty, a potem grając w osłabieniu zdobyliśmy bramkę wyrównującą. Z boiska przymusowo zszedł Paweł Matecki, a chwilę później bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Ćwichoń. Pierwsza połowa nie układała się po naszej myśli, ale już w drugiej mieliśmy przewagę i gdyby nie kilka decyzji sędziów, mogliśmy mecz wygrać. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że Sudety wykazały się dużą ambicją i wolą walki.

Już za tydzień mecz u siebie z Zamkiem Gorzanów, w sobotę, 3.06 o godzinie 16:00.

SUDETY Międzylesie - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1 (0:0)
Bramki:
Grzegorz Korotusz - Patryk Ćwichoń (rzut karny)
Skład: Świszcz - Zaleski, Matecki, Duplaga, K. Pasternak, D. Pasternak, Ćwichoń, J. Macura, Kulawik (45' Rogalski), Marszałek (85' Wizimirski), R. Macura.

Dodano: dnia 28.05.2017 12:19 2 Komentarzy

Sobotnie popołudnie w Międzylesiu damian2608

ZapowiedzJuż jutro, o godzinie 16:00 w Międzylesiu podejmiemy miejscową drużynę. W rundzie jesiennej wygraliśmy pewnie, 7:1. Zapraszamy serdecznie, emocji na pewno nie zabraknie.

W ostatnim meczu wygraliśmy z WLKS Wambierzyce 4:0. Bramki zdobywali Daniel Salitra, Jarek Macura, Radek Macura, a raz goście sami sobie strzelili gola.

Dodano: dnia 26.05.2017 21:23 2 Komentarzy

Dobra passa Młodzików trwa szczepcia

Młodzież
Młodzicy zaliczyli swój kolejny mecz. Tym razem 3 pkt. przywieźli z Międzylesia gdzie w sobotę rozegrali spotkanie z Orlętami. Chłopcy od samego początku przejęli kontrolę i już w pierwszych minutach padały bramki. Do przerwy było 5-0. W drugiej połowie trochę odpuścili i pozwolili przeciwnikowi strzelić honorową bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7-1.

Skład: Robert Kuros, Tomek Łaptuch, Marcel Mulski, Eryk Jaśkowiak, Michał Zając, Jakub Mulski, Bartek Gacek, Łukasz Skowroński, Maciek Szczepański.

Zmiany: Kacper Kacprzak, Dominik Kubat, Sebastian Świesiulski, Ksawery Biegański, Marcel Knap.

Strzelcy: Maciek Szczepański ( cztery) Jakub Mulski ( dwie) Michał Zając ( jedna )

Dodano: dnia 22.05.2017 11:50 2 Komentarzy

Siódma wygrana Młodzików szczepcia

Młodzież
Kolejne spotkanie Młodzików można zaliczyć do udanych. W sobotę 13.05 chłopcy podejmowali na własnym boisku UKS AP Dzieci Śląska Wojbórz. Od pierwszej minuty przejęliśmy inicjatywę spotkania i ostatecznie mecz zakończył się wygraną Polonii 11:3.

Skład : Robert Kuros - Tomek Łaptuch, Michał Zając, Eryk Jaśkowiak,Marcel Mulski, Jakub Mulski, Bartek Gacek, Łukasz Skowroński i Maciek Szczepański
Zmiany : Dominik Kubat, Marcel Knap, Sebastian Świesiulski
Strzelcy : Szczepański (pięć), Jaśkowiak (trzy), J.Mulski, Łaptuch, Gacek.

Dodano: dnia 15.05.2017 19:56 7 Komentarzy

Zwycięstwo seniorów w Szczytnej damian2608

Seniorzy
Udało się zrewanżować seniorom za porażkę z rundy jesiennej Hutnikowi Szczytna. Wygraliśmy pewnie 5:2 po trzech bramkach Marszałka oraz bramkach Radka Macury i Ćwichonia. Goście mimo kilku prób nie potrafili pokonać dobrze spisującego się Świszcza, a co do reszty naszych zawodników, to przy lepszej skuteczności mogliśmy strzelić więcej bramek.

Więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 15.05.2017 14:48 5 Komentarzy Czytaj więcej